Activă Plătitor TVA TIMIŞ

SEBSOR TRADING S.R.L.

CUI
44542933
Reg. Comerț
J2021001231028
Înregistrată
05.07.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. JOHANN NEPOMUK PREYER, NR.14
-22.35
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5630
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
849.674 RON
▼ 30% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-464.879 RON
▼ 197% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▼ 25% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0241 k483 k724 k965 k1,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 26.315 RON2022 · Cifră de afaceri: 789.535 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.164.015 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.206.715 RON2025 · Cifră de afaceri: 849.674 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.698 RON2023 · Profit: 148 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 218.561 RON2022 · Datorii: 272.186 RON2023 · Datorii: 554.130 RON2024 · Datorii: 873.670 RON2025 · Datorii: 736.905 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SEBSOR TRADING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 849.674 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 849.674 1.206.715 1.164.015 789.535 26.315
Profit net 0 0 148 3.698 0
Capitaluri proprii -464.879 -156.739 -30.104 -30.252 -33.950
Active totale 171.116 576.082 375.016 218.470 166.978
Datorii totale 736.905 873.670 554.130 272.186 218.561
Număr mediu salariați 3 4 3 3 3

Analiză de risc — insolvență

-22.35
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5630).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.