Activă MUREŞ

FLORIN JOK INSTAL S.R.L.

CUI
44542224
Reg. Comerț
J26/1096/2021
Înregistrată
05.07.2021
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT POGĂCEAUA COM. POGĂCEAUA, POGĂCEAUA, NR.299, cod poștal 547465
8.39
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
293.292 RON
▲ 83% vs 2024
Profit net
65.618 RON
Capitaluri proprii
101.548 RON
▼ 30% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k117 k176 k235 k293 k2021 · Cifră de afaceri: 255.240 RON2022 · Cifră de afaceri: 287.020 RON2023 · Cifră de afaceri: 293.309 RON2024 · Cifră de afaceri: 159.900 RON2025 · Cifră de afaceri: 293.292 RON2021 · Profit: 194.805 RON2022 · Profit: 119.968 RON2023 · Profit: 105.859 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 65.618 RON2021 · Datorii: 25.174 RON2022 · Datorii: 11.846 RON2023 · Datorii: 16.622 RON2024 · Datorii: 24.591 RON2025 · Datorii: 83.928 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLORIN JOK INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 293.292 RON în 2025, cu un profit net de 65.618 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 293.292 159.900 293.309 287.020 255.240
Profit net 65.618 0 105.859 119.968 194.805
Capitaluri proprii 101.548 145.330 193.784 144.447 195.005
Active totale 185.476 169.921 210.406 156.293 220.179
Datorii totale 83.928 24.591 16.622 11.846 25.174
Număr mediu salariați 2 2 2 2 2

Analiză de risc — insolvență

8.39
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.