Activă GALAŢI

BYEMM TOGETHER WHITE S.R.L.

CUI
44535383
Reg. Comerț
J2021001086172
Înregistrată
02.07.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, ALEEA CRIZANTEMELOR, NR.5, cod poștal 805300
4.04
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Tecuci
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4771
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 02.07.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
116.688 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
1.710 RON
▼ 33% vs 2024
Capitaluri proprii
21.333 RON
▲ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

026 k53 k79 k106 k132 k2021 · Cifră de afaceri: 16.678 RON2022 · Cifră de afaceri: 50.826 RON2023 · Cifră de afaceri: 132.190 RON2024 · Cifră de afaceri: 98.009 RON2025 · Cifră de afaceri: 116.688 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 24.948 RON2024 · Profit: 2.558 RON2025 · Profit: 1.710 RON2021 · Datorii: 12.834 RON2022 · Datorii: 23.631 RON2023 · Datorii: 15.935 RON2024 · Datorii: 26.462 RON2025 · Datorii: 27.374 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BYEMM TOGETHER WHITE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 116.688 RON în 2025, cu un profit net de 1.710 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 116.688 98.009 132.190 50.826 16.678
Profit net 1.710 2.558 24.948 0 0
Capitaluri proprii 21.333 19.623 17.065 -7.883 -2.721
Active totale 48.707 46.085 33.000 15.748 10.113
Datorii totale 27.374 26.462 15.935 23.631 12.834
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

4.04
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4771).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.