Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MEALS BY IRINA BABICI S.R.L.

CUI
44509732
Reg. Comerț
J40/11196/2021
Înregistrată
29.06.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, ŞOS. STRĂULEŞTI, NR.29A, SC.B, ET.1, AP.35
11.56
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 29.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
29.299 RON
▼ 31% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
15.237 RON
▼ 9% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

08 k17 k25 k34 k42 k2021 · Cifră de afaceri: 22.056 RON2022 · Cifră de afaceri: 31.016 RON2023 · Cifră de afaceri: 14.870 RON2024 · Cifră de afaceri: 42.188 RON2025 · Cifră de afaceri: 29.299 RON2021 · Profit: 12.677 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 5.369 RON2024 · Profit: 2.348 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.958 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 1.023 RON2024 · Datorii: 1.682 RON2025 · Datorii: 2.677 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MEALS BY IRINA BABICI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 29.299 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 29.299 42.188 14.870 31.016 22.056
Profit net 0 2.348 5.369 0 12.677
Capitaluri proprii 15.237 16.677 14.329 8.960 12.877
Active totale 17.914 18.359 15.352 8.960 14.835
Datorii totale 2.677 1.682 1.023 0 1.958
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

11.56
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.