Activă Plătitor TVA SUCEAVA

E.M.S. ELECTRO MONTAJ SYSTEMS S.R.L.

CUI
44503268
Reg. Comerț
J2021001203331
Înregistrată
28.06.2021
Sediu social JUD. SUCEAVA, SAT IACOBEŞTI COM. GRĂNICEŞTI, NR.156 A, cod poștal 727293
11.30
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Siret
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4321
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.834.895 RON
▲ 20% vs 2024
Profit net
575.019 RON
▲ 0% vs 2024
Capitaluri proprii
600.127 RON
▼ 18% vs 2024
Număr mediu angajați
8
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0367 k734 k1,1 mil1,5 mil1,8 mil2021 · Cifră de afaceri: 144.354 RON2022 · Cifră de afaceri: 650.844 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.375.729 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.535.053 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.834.895 RON2021 · Profit: 12.010 RON2022 · Profit: 210.838 RON2023 · Profit: 644.516 RON2024 · Profit: 576.521 RON2025 · Profit: 575.019 RON2021 · Datorii: 16.407 RON2022 · Datorii: 30.303 RON2023 · Datorii: 59.240 RON2024 · Datorii: 60.780 RON2025 · Datorii: 396.493 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

E.M.S. ELECTRO MONTAJ SYSTEMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.834.895 RON în 2025, cu un profit net de 575.019 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.834.895 1.535.053 1.375.729 650.844 144.354
Profit net 575.019 576.521 644.516 210.838 12.010
Capitaluri proprii 600.127 728.277 644.756 211.078 12.210
Active totale 996.620 789.057 666.670 241.381 28.617
Datorii totale 396.493 60.780 59.240 30.303 16.407
Număr mediu salariați 8 8 7 3 2

Analiză de risc — insolvență

11.30
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4321).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.