Activă ARGEŞ

SUPERIODENTAL S.R.L.

CUI
44480555
Reg. Comerț
J2021001515034
Înregistrată
23.06.2021
Sediu social JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. FRASINULUI, BL.20, SC.A, ET.2, AP.16
15.64
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Argeş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8623
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 23.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
241.030 RON
▲ 35% vs 2024
Profit net
146.403 RON
▲ 478% vs 2024
Capitaluri proprii
165.046 RON
▲ 166% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

048 k96 k145 k193 k241 k2021 · Cifră de afaceri: 35.629 RON2022 · Cifră de afaceri: 70.053 RON2023 · Cifră de afaceri: 120.692 RON2024 · Cifră de afaceri: 178.557 RON2025 · Cifră de afaceri: 241.030 RON2021 · Profit: 21.721 RON2022 · Profit: 33.532 RON2023 · Profit: 27.259 RON2024 · Profit: 25.339 RON2025 · Profit: 146.403 RON2021 · Datorii: 3.728 RON2022 · Datorii: 1.679 RON2023 · Datorii: 5.068 RON2024 · Datorii: 36.622 RON2025 · Datorii: 47.294 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SUPERIODENTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 241.030 RON în 2025, cu un profit net de 146.403 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 241.030 178.557 120.692 70.053 35.629
Profit net 146.403 25.339 27.259 33.532 21.721
Capitaluri proprii 165.046 61.976 63.811 55.453 21.921
Active totale 212.340 98.598 34.279 22.532 25.649
Datorii totale 47.294 36.622 5.068 1.679 3.728
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

15.64
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8623).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.