Activă MARAMUREŞ

CLINICA MINERVA S.R.L.

CUI
44475125
Reg. Comerț
J2021001081245
Înregistrată
22.06.2021
Sediu social JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. BORŞA, STR. VICTORIEI, NR.3, BL.48, AP.1, cod poștal 435200
-185.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 22.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
468.025 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-178.760 RON
▼ 58% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

094 k187 k281 k374 k468 k2021 · Cifră de afaceri: 610 RON2022 · Cifră de afaceri: 114.601 RON2023 · Cifră de afaceri: 428.808 RON2024 · Cifră de afaceri: 404.955 RON2025 · Cifră de afaceri: 468.025 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 17.607 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 26.398 RON2022 · Datorii: 135.302 RON2023 · Datorii: 159.580 RON2024 · Datorii: 213.966 RON2025 · Datorii: 185.122 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLINICA MINERVA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 468.025 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 468.025 404.955 428.808 114.601 610
Profit net 0 0 17.607 0 0
Capitaluri proprii -178.760 -113.440 -100.582 -118.188 -23.250
Active totale 6.362 100.526 58.998 17.114 3.148
Datorii totale 185.122 213.966 159.580 135.302 26.398
Număr mediu salariați 2 2 2 2 1

Analiză de risc — insolvență

-185.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.