Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

FMCONTASERV EXCLUSIV S.R.L.

CUI
44469085
Reg. Comerț
J2021010724407
Înregistrată
22.06.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 6, BLD UVERTURII, NR.145D, CAM. 1, ET.3, AP.18
9.60
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6920
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 22.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
148.500 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
28.200 RON
▼ 47% vs 2024
Capitaluri proprii
125.827 RON
▲ 29% vs 2024
Număr mediu angajați
1

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

030 k59 k89 k119 k149 k2021 · Cifră de afaceri: 4.250 RON2022 · Cifră de afaceri: 32.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 55.600 RON2024 · Cifră de afaceri: 124.700 RON2025 · Cifră de afaceri: 148.500 RON2021 · Profit: 700 RON2022 · Profit: 15.718 RON2023 · Profit: 27.879 RON2024 · Profit: 53.129 RON2025 · Profit: 28.200 RON2021 · Datorii: 98 RON2022 · Datorii: 193 RON2023 · Datorii: 6.073 RON2024 · Datorii: 38.207 RON2025 · Datorii: 43.216 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FMCONTASERV EXCLUSIV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 148.500 RON în 2025, cu un profit net de 28.200 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 148.500 124.700 55.600 32.100 4.250
Profit net 28.200 53.129 27.879 15.718 700
Capitaluri proprii 125.827 97.627 44.498 16.618 900
Active totale 169.043 135.834 50.571 16.811 998
Datorii totale 43.216 38.207 6.073 193 98
Număr mediu salariați 1 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.60
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6920).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.