Activă Plătitor TVA ILFOV

HAMBAR ARTIST S.R.L.

CUI
44440887
Reg. Comerț
J2021003696238
Înregistrată
15.06.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT TÂNCĂBEŞTI COM. SNAGOV, STR. COCIOCULUI, NR.16
-1.22
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Înregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
271.958 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-69.826 RON
▼ 31% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0112 k223 k335 k446 k558 k2021 · Cifră de afaceri: 199.051 RON2022 · Cifră de afaceri: 558.102 RON2023 · Cifră de afaceri: 106.129 RON2024 · Cifră de afaceri: 295.102 RON2025 · Cifră de afaceri: 271.958 RON2021 · Profit: 181.746 RON2022 · Profit: 325.195 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 218.794 RON2022 · Datorii: 404.165 RON2023 · Datorii: 502.830 RON2024 · Datorii: 500.910 RON2025 · Datorii: 495.433 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAMBAR ARTIST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 271.958 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 271.958 295.102 106.129 558.102 199.051
Profit net 0 0 0 325.195 181.746
Capitaluri proprii -69.826 -53.362 -9.216 325.395 181.946
Active totale 425.607 447.548 493.614 729.560 400.740
Datorii totale 495.433 500.910 502.830 404.165 218.794
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-1.22
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.