Activă ILFOV

UNIVERSAL VAL-COST S.R.L.

CUI
44436410
Reg. Comerț
J2021010347408
Înregistrată
15.06.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. BRAGADIRU, STR. IERNII, NR.20-24, PARTER. CAMERA 2, BL.C3, AP.2
54.40
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
550 RON
▼ 99% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
94.690 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k40 k61 k81 k101 k2021 · Cifră de afaceri: 26.167 RON2022 · Cifră de afaceri: 69.503 RON2023 · Cifră de afaceri: 90.592 RON2024 · Cifră de afaceri: 101.020 RON2025 · Cifră de afaceri: 550 RON2021 · Profit: 14.033 RON2022 · Profit: 32.033 RON2023 · Profit: 51.284 RON2024 · Profit: 27.265 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 398 RON2022 · Datorii: 2.171 RON2023 · Datorii: 4.801 RON2024 · Datorii: 9.157 RON2025 · Datorii: 2.072 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

UNIVERSAL VAL-COST S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 550 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 550 101.020 90.592 69.503 26.167
Profit net 0 27.265 51.284 32.033 14.033
Capitaluri proprii 94.690 95.314 87.549 46.266 14.233
Active totale 96.762 104.471 92.350 48.437 14.631
Datorii totale 2.072 9.157 4.801 2.171 398
Număr mediu salariați 1 1 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

54.40
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.