Activă Plătitor TVA MUREŞ

BTO RAIS CONS S.R.L.

CUI
44435759
Reg. Comerț
J26/985/2021
Înregistrată
14.06.2021
Sediu social JUD. MUREŞ, SAT CIPĂU ORŞ. IERNUT, CIPĂU, NR.254A, cod poștal 545101
3.08
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Târnăveni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 14.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
195.281 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
816 RON
▼ 91% vs 2024
Capitaluri proprii
18.697 RON
▼ 92% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

089 k177 k266 k354 k443 k2021 · Cifră de afaceri: 236.821 RON2022 · Cifră de afaceri: 145.100 RON2023 · Cifră de afaceri: 442.710 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.665 RON2025 · Cifră de afaceri: 195.281 RON2021 · Profit: 67.483 RON2022 · Profit: 2.473 RON2023 · Profit: 153.785 RON2024 · Profit: 9.332 RON2025 · Profit: 816 RON2021 · Datorii: 109.326 RON2022 · Datorii: 79.572 RON2023 · Datorii: 48.319 RON2024 · Datorii: 32.086 RON2025 · Datorii: 33.611 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BTO RAIS CONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 195.281 RON în 2025, cu un profit net de 816 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 195.281 297.665 442.710 145.100 236.821
Profit net 816 9.332 153.785 2.473 67.483
Capitaluri proprii 18.697 233.272 223.940 70.155 67.683
Active totale 52.308 265.358 272.259 149.727 177.009
Datorii totale 33.611 32.086 48.319 79.572 109.326
Număr mediu salariați 2 2 3 2 3

Analiză de risc — insolvență

3.08
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.