Activă VASLUI

FLOANDBIA S.R.L.

CUI
44429854
Reg. Comerț
J2021000542370
Înregistrată
14.06.2021
Sediu social JUD. VASLUI, MUN. VASLUI, BLD. REPUBLICII, BL.367, SC.D, ET.PARTER
12.70
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vaslui
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9621
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 14.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
192.026 RON
▲ 16% vs 2024
Profit net
20.145 RON
▼ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
20.409 RON
▼ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

038 k77 k115 k154 k192 k2021 · Cifră de afaceri: 42.482 RON2022 · Cifră de afaceri: 109.786 RON2023 · Cifră de afaceri: 104.472 RON2024 · Cifră de afaceri: 165.418 RON2025 · Cifră de afaceri: 192.026 RON2021 · Profit: 9.425 RON2022 · Profit: 32.973 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 21.064 RON2025 · Profit: 20.145 RON2021 · Datorii: 8.484 RON2022 · Datorii: 9.337 RON2023 · Datorii: 11.051 RON2024 · Datorii: 12.420 RON2025 · Datorii: 10.838 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FLOANDBIA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 192.026 RON în 2025, cu un profit net de 20.145 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 192.026 165.418 104.472 109.786 42.482
Profit net 20.145 21.064 0 32.973 9.425
Capitaluri proprii 20.409 21.264 27.635 42.597 9.625
Active totale 31.247 33.684 38.686 51.934 18.109
Datorii totale 10.838 12.420 11.051 9.337 8.484
Număr mediu salariați 3 3 3 3 0

Analiză de risc — insolvență

12.70
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9621).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.