Activă TELEORMAN

RARES GABI TAXI LUX S.R.L.

CUI
44418553
Reg. Comerț
J2021000489347
Înregistrată
10.06.2021
Sediu social JUD. TELEORMAN, MUN. ROŞIORI DE VEDE, STR. MIHAI BRAVUL, NR.25
-3.52
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 10.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
71.759 RON
▼ 28% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-46.160 RON
▼ 319% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

028 k57 k85 k113 k141 k2021 · Cifră de afaceri: 28.124 RON2022 · Cifră de afaceri: 74.053 RON2023 · Cifră de afaceri: 74.264 RON2024 · Cifră de afaceri: 99.056 RON2025 · Cifră de afaceri: 71.759 RON2021 · Profit: 18.307 RON2022 · Profit: 22.361 RON2023 · Profit: 16.262 RON2024 · Profit: 3.981 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 373 RON2022 · Datorii: 2.608 RON2023 · Datorii: 53.472 RON2024 · Datorii: 114.736 RON2025 · Datorii: 141.482 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RARES GABI TAXI LUX S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 71.759 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 71.759 99.056 74.264 74.053 28.124
Profit net 0 3.981 16.262 22.361 18.307
Capitaluri proprii -46.160 21.111 27.130 40.868 18.507
Active totale 95.322 135.847 80.602 43.476 18.880
Datorii totale 141.482 114.736 53.472 2.608 373
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-3.52
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.