Activă PRAHOVA

CLARS DRONE 3D S.R.L.

CUI
44407147
Reg. Comerț
J29/1445/2021
Înregistrată
09.06.2021
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT FULGA DE SUS COM. FULGA, STR. IEDULUI, NR.16, cod poștal 107262
13.69
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Mizil
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 09.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
225.000 RON
▲ 5% vs 2024
Profit net
183.382 RON
▲ 5% vs 2024
Capitaluri proprii
188.382 RON
▲ 8% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

045 k90 k135 k180 k225 k2021 · Cifră de afaceri: 500 RON2022 · Cifră de afaceri: 3.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 51.450 RON2024 · Cifră de afaceri: 215.300 RON2025 · Cifră de afaceri: 225.000 RON2021 · Profit: 507 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 23.574 RON2024 · Profit: 174.282 RON2025 · Profit: 183.382 RON2021 · Datorii: 147.989 RON2022 · Datorii: 35.386 RON2023 · Datorii: 59.877 RON2024 · Datorii: 175.371 RON2025 · Datorii: 66.717 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLARS DRONE 3D S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 225.000 RON în 2025, cu un profit net de 183.382 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 225.000 215.300 51.450 3.850 500
Profit net 183.382 174.282 23.574 0 507
Capitaluri proprii 188.382 175.000 719 -22.855 707
Active totale 334.699 465.117 210.489 270.771 516.797
Datorii totale 66.717 175.371 59.877 35.386 147.989
Număr mediu salariați 0 1 2 4 4

Analiză de risc — insolvență

13.69
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.