Activă ILFOV

GOOD-LIGHT INSTAL S.R.L.

CUI
44393866
Reg. Comerț
J51/455/2021
Înregistrată
07.06.2021
Sediu social JUD. ILFOV, SAT CĂCIULAŢI COM. MOARA VLĂSIEI, STR. GURA HUMORULUI, NR.4
-7.78
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4322
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 07.06.2021)

Date financiare 2024

Cifră de afaceri netă
182.275 RON
▼ 44% vs 2023
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2023
Capitaluri proprii
-202.371 RON
▼ 1148% vs 2023
Număr mediu angajați
5
▲ 67% vs 2023

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 4 ani de bilanț disponibili (RON).

077 k154 k232 k309 k386 k2021 · Cifră de afaceri: 195.780 RON2022 · Cifră de afaceri: 307.995 RON2023 · Cifră de afaceri: 328.106 RON2024 · Cifră de afaceri: 182.275 RON2021 · Profit: 116.423 RON2022 · Profit: 93.639 RON2023 · Profit: 79.057 RON2024 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 22.478 RON2022 · Datorii: 64.967 RON2023 · Datorii: 157.069 RON2024 · Datorii: 386.059 RON2021202220232024
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GOOD-LIGHT INSTAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 182.275 RON în 2024, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 2024202320222021
Cifră de afaceri netă 182.275 328.106 307.995 195.780
Profit net 0 79.057 93.639 116.423
Capitaluri proprii -202.371 19.318 210.262 116.623
Active totale 183.688 176.387 275.229 139.101
Datorii totale 386.059 157.069 64.967 22.478
Număr mediu salariați 5 3 4 5

Analiză de risc — insolvență

-7.78
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2024. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4322).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.