Activă PRAHOVA

PGA SYSTEMS S.R.L.

CUI
44389814
Reg. Comerț
J29/1404/2021
Înregistrată
07.06.2021
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT BUCOV COM. BUCOV, STR. SUZANA STERE PALEOLOGU, NR.55, cod poștal 107110
4.91
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 07.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
67.024 RON
▲ 99% vs 2024
Profit net
8.766 RON
▼ 26% vs 2024
Capitaluri proprii
32.370 RON
▲ 37% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k27 k40 k54 k67 k2021 · Cifră de afaceri: 2.900 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.150 RON2023 · Cifră de afaceri: 11.150 RON2024 · Cifră de afaceri: 33.634 RON2025 · Cifră de afaceri: 67.024 RON2021 · Profit: 797 RON2022 · Profit: 9.915 RON2023 · Profit: 9.915 RON2024 · Profit: 11.892 RON2025 · Profit: 8.766 RON2021 · Datorii: 100 RON2022 · Datorii: 0 RON2023 · Datorii: 0 RON2024 · Datorii: 14.617 RON2025 · Datorii: 41.117 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PGA SYSTEMS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 67.024 RON în 2025, cu un profit net de 8.766 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 67.024 33.634 11.150 11.150 2.900
Profit net 8.766 11.892 9.915 9.915 797
Capitaluri proprii 32.370 23.604 11.712 11.712 1.797
Active totale 73.487 38.221 11.712 11.712 1.897
Datorii totale 41.117 14.617 0 0 100
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

4.91
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.