Activă NEAMŢ

MAXIMOS BÂRA TRANS S.R.L.

CUI
44376261
Reg. Comerț
J27/694/2021
Înregistrată
03.06.2021
Sediu social JUD. NEAMŢ, SAT REDIU COM. BÂRA, STR. APUSULUI, NR.8, cod poștal 617036
-4.19
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
57.600 RON
▲ 227% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-63.863 RON
▼ 74% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

049 k98 k147 k197 k246 k2021 · Cifră de afaceri: 49.200 RON2022 · Cifră de afaceri: 198.063 RON2023 · Cifră de afaceri: 40.383 RON2024 · Cifră de afaceri: 17.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 57.600 RON2021 · Profit: 42.945 RON2022 · Profit: 14.273 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 101.452 RON2022 · Datorii: 245.653 RON2023 · Datorii: 229.682 RON2024 · Datorii: 164.783 RON2025 · Datorii: 173.877 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MAXIMOS BÂRA TRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 57.600 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 57.600 17.600 40.383 198.063 49.200
Profit net 0 0 0 14.273 42.945
Capitaluri proprii -63.863 -36.737 15.178 57.418 43.145
Active totale 110.014 128.046 244.860 303.071 144.597
Datorii totale 173.877 164.783 229.682 245.653 101.452
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

-4.19
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.