Activă PRAHOVA

FIRST SMART PARKING S.R.L.

CUI
44373974
Reg. Comerț
J2021001390293
Înregistrată
03.06.2021
Sediu social JUD. PRAHOVA, SAT STOENEŞTI COM. ARICEŞTII RAHTIVANI, STR. REGINA ELISABETA, NR.18, cod poștal 107028
10.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9531
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 03.06.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
80.977 RON
▲ 50% vs 2024
Profit net
50.238 RON
▲ 568% vs 2024
Capitaluri proprii
147.255 RON
▲ 52% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

027 k54 k81 k109 k136 k2021 · Cifră de afaceri: 41.274 RON2022 · Cifră de afaceri: 63.950 RON2023 · Cifră de afaceri: 61.627 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.119 RON2025 · Cifră de afaceri: 80.977 RON2021 · Profit: 39.788 RON2022 · Profit: 47.194 RON2023 · Profit: 2.315 RON2024 · Profit: 7.521 RON2025 · Profit: 50.238 RON2021 · Datorii: 43.024 RON2022 · Datorii: 107.477 RON2023 · Datorii: 135.625 RON2024 · Datorii: 102.244 RON2025 · Datorii: 55.008 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FIRST SMART PARKING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 80.977 RON în 2025, cu un profit net de 50.238 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 80.977 54.119 61.627 63.950 41.274
Profit net 50.238 7.521 2.315 47.194 39.788
Capitaluri proprii 147.255 97.018 89.497 87.182 39.988
Active totale 195.869 199.262 225.122 194.659 83.012
Datorii totale 55.008 102.244 135.625 107.477 43.024
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

10.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9531).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.