Activă DÂMBOVIŢA

ATLANTIS EVENTS S.R.L.

CUI
44353039
Reg. Comerț
J2021000845152
Înregistrată
28.05.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT CREVEDIA COM. CREVEDIA, STR. BĂNCII, NR.444A, cod poștal 137180
16.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5611
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 28.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
303.124 RON
▲ 2931% vs 2024
Profit net
108.129 RON
Capitaluri proprii
121.931 RON
▲ 783% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

061 k121 k182 k242 k303 k2021 · Cifră de afaceri: 12.361 RON2022 · Cifră de afaceri: 34.703 RON2023 · Cifră de afaceri: 38.864 RON2024 · Cifră de afaceri: 10.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 303.124 RON2021 · Profit: 1.748 RON2022 · Profit: 7.869 RON2023 · Profit: 12.372 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 108.129 RON2021 · Datorii: 11.556 RON2022 · Datorii: 3.374 RON2023 · Datorii: 10.004 RON2024 · Datorii: 10.104 RON2025 · Datorii: 31.782 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ATLANTIS EVENTS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 303.124 RON în 2025, cu un profit net de 108.129 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 303.124 10.000 38.864 34.703 12.361
Profit net 108.129 0 12.372 7.869 1.748
Capitaluri proprii 121.931 13.802 20.482 8.109 1.948
Active totale 153.713 23.906 30.486 11.483 13.504
Datorii totale 31.782 10.104 10.004 3.374 11.556
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

16.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5611).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.