Activă SATU MARE

BALAN LEVENTE TAXISM S.R.L.

CUI
44340144
Reg. Comerț
J30/511/2021
Înregistrată
26.05.2021
Sediu social JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. JIULUI, NR.4, BL.46, AP.68, cod poștal 440144
21.63
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4933
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 26.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
101.751 RON
▲ 21% vs 2024
Profit net
1.960 RON
Capitaluri proprii
21.734 RON
▼ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

020 k41 k61 k81 k102 k2021 · Cifră de afaceri: 34.619 RON2022 · Cifră de afaceri: 67.281 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.472 RON2024 · Cifră de afaceri: 83.969 RON2025 · Cifră de afaceri: 101.751 RON2021 · Profit: 13.999 RON2022 · Profit: 27.722 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 1.960 RON2021 · Datorii: 2.652 RON2022 · Datorii: 193 RON2023 · Datorii: 113 RON2024 · Datorii: 2.022 RON2025 · Datorii: 1.556 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BALAN LEVENTE TAXISM S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 101.751 RON în 2025, cu un profit net de 1.960 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 101.751 83.969 39.472 67.281 34.619
Profit net 1.960 0 0 27.722 13.999
Capitaluri proprii 21.734 33.773 37.364 41.821 14.099
Active totale 23.290 35.795 37.477 42.014 16.751
Datorii totale 1.556 2.022 113 193 2.652
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

21.63
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4933).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.