Activă ILFOV

TUNICRIS CONSTRUCT S.R.L.

CUI
44323453
Reg. Comerț
J23/3218/2021
Înregistrată
24.05.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. POPEŞTI-LEORDENI, STR. OITUZ, NR.71, LOT 1, BL.1, ET.1, AP.11, cod poștal 77160
9.99
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7112
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 24.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
173.275 RON
▼ 8% vs 2024
Profit net
36.036 RON
▲ 494% vs 2024
Capitaluri proprii
47.532 RON
▲ 314% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

037 k75 k112 k150 k187 k2021 · Cifră de afaceri: 22.820 RON2022 · Cifră de afaceri: 106.850 RON2023 · Cifră de afaceri: 121.321 RON2024 · Cifră de afaceri: 187.384 RON2025 · Cifră de afaceri: 173.275 RON2021 · Profit: 9.796 RON2022 · Profit: 22.165 RON2023 · Profit: 10.674 RON2024 · Profit: 6.063 RON2025 · Profit: 36.036 RON2021 · Datorii: 4.848 RON2022 · Datorii: 6.489 RON2023 · Datorii: 8.919 RON2024 · Datorii: 17.737 RON2025 · Datorii: 32.079 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

TUNICRIS CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 173.275 RON în 2025, cu un profit net de 36.036 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 173.275 187.384 121.321 106.850 22.820
Profit net 36.036 6.063 10.674 22.165 9.796
Capitaluri proprii 47.532 11.495 32.432 32.161 9.996
Active totale 79.611 29.232 41.351 38.627 14.844
Datorii totale 32.079 17.737 8.919 6.489 4.848
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

9.99
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7112).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.