Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

SERVO NETAV S.R.L.

CUI
44313336
Reg. Comerț
J40/8927/2021
Înregistrată
21.05.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, CALEA MOŞILOR, NR.286, BL.30A, SC.1, ET.7, AP.19, cod poștal 20895
9.09
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 21.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
140.400 RON
▲ 4% vs 2024
Profit net
117.721 RON
▲ 4% vs 2024
Capitaluri proprii
117.961 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k128 k192 k256 k320 k2021 · Cifră de afaceri: 110.852 RON2022 · Cifră de afaceri: 262.762 RON2023 · Cifră de afaceri: 157.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 135.600 RON2025 · Cifră de afaceri: 140.400 RON2021 · Profit: 107.167 RON2022 · Profit: 254.577 RON2023 · Profit: 135.419 RON2024 · Profit: 113.660 RON2025 · Profit: 117.721 RON2021 · Datorii: 3.972 RON2022 · Datorii: 319.859 RON2023 · Datorii: 33.115 RON2024 · Datorii: 88.730 RON2025 · Datorii: 123.057 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SERVO NETAV S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 140.400 RON în 2025, cu un profit net de 117.721 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 140.400 135.600 157.500 262.762 110.852
Profit net 117.721 113.660 135.419 254.577 107.167
Capitaluri proprii 117.961 113.900 135.659 254.817 107.367
Active totale 241.018 202.630 168.774 574.676 111.339
Datorii totale 123.057 88.730 33.115 319.859 3.972
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

9.09
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.