Activă Plătitor TVA CLUJ

NOVA STIL STRUCTURI S.R.L.

CUI
44300514
Reg. Comerț
J12/2440/2021
Înregistrată
19.05.2021
Sediu social JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. MO?ILOR, NR.61, AP.3B
8.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.682.159 RON
▼ 34% vs 2024
Profit net
452 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
817.755 RON
▼ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▼ 18% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0509 k1,0 mil1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 480.269 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.334.789 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.653.345 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.543.194 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.682.159 RON2021 · Profit: 18.379 RON2022 · Profit: 46.633 RON2023 · Profit: 172.599 RON2024 · Profit: 598.950 RON2025 · Profit: 452 RON2021 · Datorii: 104.992 RON2022 · Datorii: 130.118 RON2023 · Datorii: 352.532 RON2024 · Datorii: 223.333 RON2025 · Datorii: 260.192 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NOVA STIL STRUCTURI S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.682.159 RON în 2025, cu un profit net de 452 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.682.159 2.543.194 1.653.345 1.334.789 480.269
Profit net 452 598.950 172.599 46.633 18.379
Capitaluri proprii 817.755 833.387 234.437 61.838 18.579
Active totale 1.077.947 1.053.156 586.969 191.956 66.398
Datorii totale 260.192 223.333 352.532 130.118 104.992
Număr mediu salariați 9 11 10 11 2

Analiză de risc — insolvență

8.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.