Activă IAŞI

RDB MEDIA DESIGN S.R.L.

CUI
44296731
Reg. Comerț
J22/1683/2021
Înregistrată
19.05.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. VASILE ALECSANDRI, NR.9, SC.B, ET.3, AP.9, cod poștal 700054
19.43
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7410
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
14.254 RON
▼ 74% vs 2024
Profit net
6.324 RON
▼ 85% vs 2024
Capitaluri proprii
6.336 RON
▼ 85% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

011 k22 k33 k44 k55 k2021 · Cifră de afaceri: 2.300 RON2022 · Cifră de afaceri: 11.900 RON2023 · Cifră de afaceri: 16.485 RON2024 · Cifră de afaceri: 54.998 RON2025 · Cifră de afaceri: 14.254 RON2021 · Profit: 2.235 RON2022 · Profit: 11.513 RON2023 · Profit: 10.535 RON2024 · Profit: 41.606 RON2025 · Profit: 6.324 RON2021 · Datorii: 117 RON2022 · Datorii: 48 RON2023 · Datorii: 1.704 RON2024 · Datorii: 7.042 RON2025 · Datorii: 1.200 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

RDB MEDIA DESIGN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 14.254 RON în 2025, cu un profit net de 6.324 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 14.254 54.998 16.485 11.900 2.300
Profit net 6.324 41.606 10.535 11.513 2.235
Capitaluri proprii 6.336 41.616 10.545 11.523 13.758
Active totale 7.536 48.658 12.249 11.571 13.875
Datorii totale 1.200 7.042 1.704 48 117
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

19.43
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7410).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.