Activă Plătitor TVA MUNICIPIUL BUCUREŞTI

BOMBARDIER SOLUTIONS S.R.L.

CUI
44291025
Reg. Comerț
J40/8719/2021
Înregistrată
18.05.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. CONSTANTIN RĂDULESCU-MOTRU, NR.23, CAMERA 1, BL.35, SC.2, ET.6, AP.62, cod poștal 40361
23.25
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6202
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 18.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
624.615 RON
▲ 13% vs 2024
Profit net
556.104 RON
▲ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
556.344 RON
▲ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0125 k250 k375 k500 k625 k2021 · Cifră de afaceri: 206.456 RON2022 · Cifră de afaceri: 543.077 RON2023 · Cifră de afaceri: 545.850 RON2024 · Cifră de afaceri: 554.959 RON2025 · Cifră de afaceri: 624.615 RON2021 · Profit: 183.423 RON2022 · Profit: 493.481 RON2023 · Profit: 500.156 RON2024 · Profit: 490.498 RON2025 · Profit: 556.104 RON2021 · Datorii: 6.434 RON2022 · Datorii: 7.545 RON2023 · Datorii: 8.166 RON2024 · Datorii: 12.856 RON2025 · Datorii: 68.497 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

BOMBARDIER SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 624.615 RON în 2025, cu un profit net de 556.104 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 624.615 554.959 545.850 543.077 206.456
Profit net 556.104 490.498 500.156 493.481 183.423
Capitaluri proprii 556.344 490.738 630.195 493.721 183.623
Active totale 624.841 503.594 638.361 501.266 190.057
Datorii totale 68.497 12.856 8.166 7.545 6.434
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

23.25
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6202).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.