Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MASTER OF POSITIVITY S.R.L.

CUI
44290720
Reg. Comerț
J2021008713402
Înregistrată
18.05.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD DECEBAL, NR.2, BL.H3, SC.2, ET.9, AP.59, cod poștal 30965
28.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6831
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 18.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
110.852 RON
▼ 63% vs 2024
Profit net
33.935 RON
▼ 81% vs 2024
Capitaluri proprii
497.402 RON
▲ 24% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k119 k178 k238 k297 k2021 · Cifră de afaceri: 54.012 RON2022 · Cifră de afaceri: 113.587 RON2023 · Cifră de afaceri: 221.464 RON2024 · Cifră de afaceri: 297.465 RON2025 · Cifră de afaceri: 110.852 RON2021 · Profit: 49.954 RON2022 · Profit: 95.523 RON2023 · Profit: 52.437 RON2024 · Profit: 180.792 RON2025 · Profit: 33.935 RON2021 · Datorii: 781 RON2022 · Datorii: 12.502 RON2023 · Datorii: 21.564 RON2024 · Datorii: 11.514 RON2025 · Datorii: 24.426 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MASTER OF POSITIVITY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 110.852 RON în 2025, cu un profit net de 33.935 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 110.852 297.465 221.464 113.587 54.012
Profit net 33.935 180.792 52.437 95.523 49.954
Capitaluri proprii 497.402 401.710 220.919 145.677 50.154
Active totale 521.828 413.224 242.483 158.179 50.935
Datorii totale 24.426 11.514 21.564 12.502 781
Număr mediu salariați 0 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

28.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6831).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.