Activă DÂMBOVIŢA

MASTERSKILLS S.R.L.

CUI
44290682
Reg. Comerț
J2021008715404
Înregistrată
18.05.2021
Sediu social JUD. DÂMBOVIŢA, SAT JUGURENI COM. ULIEŞTI, STR. PRINCIPALĂ, NR.130
13.01
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Găeşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6820
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 18.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
392.412 RON
▲ 244% vs 2024
Profit net
244.683 RON
▲ 1156% vs 2024
Capitaluri proprii
245.072 RON
▲ 1073% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

078 k157 k235 k314 k392 k2021 · Cifră de afaceri: 2.181 RON2022 · Cifră de afaceri: 21.875 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.690 RON2024 · Cifră de afaceri: 114.055 RON2025 · Cifră de afaceri: 392.412 RON2021 · Profit: 759 RON2022 · Profit: 19.448 RON2023 · Profit: 442 RON2024 · Profit: 19.488 RON2025 · Profit: 244.683 RON2021 · Datorii: 1.388 RON2022 · Datorii: 571 RON2023 · Datorii: 3.730 RON2024 · Datorii: 14.029 RON2025 · Datorii: 124.753 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MASTERSKILLS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 392.412 RON în 2025, cu un profit net de 244.683 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 392.412 114.055 2.690 21.875 2.181
Profit net 244.683 19.488 442 19.448 759
Capitaluri proprii 245.072 20.889 1.401 20.407 959
Active totale 369.825 34.918 5.131 20.978 2.347
Datorii totale 124.753 14.029 3.730 571 1.388
Număr mediu salariați 1 1 1 0 0

Analiză de risc — insolvență

13.01
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6820).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.