Activă TIMIŞ

CLINICA MEDARTMEDICAL S.R.L.

CUI
44284877
Reg. Comerț
J35/1986/2021
Înregistrată
17.05.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, STR. MARTIR DUMITRU JUGĂNARU, NR.23, SC.B, AP.1, cod poștal 300776
-1015.77
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 17.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-447.345 RON
▲ 5% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0126 k252 k378 k503 k629 k2021 · Cifră de afaceri: 126.370 RON2022 · Cifră de afaceri: 469.969 RON2023 · Cifră de afaceri: 441.995 RON2024 · Cifră de afaceri: 93.510 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 521.901 RON2022 · Datorii: 617.960 RON2023 · Datorii: 609.649 RON2024 · Datorii: 629.237 RON2025 · Datorii: 450.237 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CLINICA MEDARTMEDICAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 93.510 441.995 469.969 126.370
Profit net 0 0 0 0 0
Capitaluri proprii -447.345 -471.051 -362.853 -233.746 -72.099
Active totale 2.892 158.186 246.796 384.214 449.802
Datorii totale 450.237 629.237 609.649 617.960 521.901
Număr mediu salariați 0 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-1015.77
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.