Activă Plătitor TVA SUCEAVA

DUOELEMENT S.R.L.

CUI
44278786
Reg. Comerț
J33/939/2021
Înregistrată
14.05.2021
Sediu social JUD. SUCEAVA, ORŞ. GURA HUMORULUI, STR. MĂNĂSTIREA HUMORULUI, NR.70, cod poștal 725300
0.73
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4690
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 14.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
159.498 RON
▼ 17% vs 2024
Profit net
1.708 RON
▼ 13% vs 2024
Capitaluri proprii
158.213 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0313 k626 k938 k1,3 mil1,6 mil2021 · Cifră de afaceri: 51.113 RON2022 · Cifră de afaceri: 507.573 RON2023 · Cifră de afaceri: 476.506 RON2024 · Cifră de afaceri: 192.187 RON2025 · Cifră de afaceri: 159.498 RON2021 · Profit: 1.480 RON2022 · Profit: 101.535 RON2023 · Profit: 51.325 RON2024 · Profit: 1.964 RON2025 · Profit: 1.708 RON2021 · Datorii: 891.315 RON2022 · Datorii: 1.241.692 RON2023 · Datorii: 1.564.032 RON2024 · Datorii: 1.546.371 RON2025 · Datorii: 1.530.281 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DUOELEMENT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 159.498 RON în 2025, cu un profit net de 1.708 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 159.498 192.187 476.506 507.573 51.113
Profit net 1.708 1.964 51.325 101.535 1.480
Capitaluri proprii 158.213 156.504 154.540 103.215 1.680
Active totale 1.688.494 1.702.875 1.718.572 1.344.907 892.995
Datorii totale 1.530.281 1.546.371 1.564.032 1.241.692 891.315
Număr mediu salariați 1 1 1 0 1

Analiză de risc — insolvență

0.73
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4690).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.