Activă VASLUI

GEORGE TOP CONSTRUCT S.R.L.

CUI
44265468
Reg. Comerț
J37/451/2021
Înregistrată
13.05.2021
Sediu social JUD. VASLUI, ORŞ. NEGREŞTI, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, BL.B 7-8, SC.B, ET.2, AP.6, cod poștal 735200
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Negreşti
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 13.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
▼ 100% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
16.740 RON
▼ 13% vs 2024
Număr mediu angajați
0
▼ 100% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

029 k59 k88 k117 k147 k2021 · Cifră de afaceri: 146.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 139.120 RON2023 · Cifră de afaceri: 124.000 RON2024 · Cifră de afaceri: 55.000 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 63.727 RON2022 · Profit: 16.555 RON2023 · Profit: 605 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 8.161 RON2022 · Datorii: 18.255 RON2023 · Datorii: 11.157 RON2024 · Datorii: 7.808 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

GEORGE TOP CONSTRUCT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 55.000 124.000 139.120 146.500
Profit net 0 0 605 16.555 63.727
Capitaluri proprii 16.740 19.240 26.088 25.482 63.927
Active totale 16.740 27.048 37.245 43.737 72.088
Datorii totale 0 7.808 11.157 18.255 8.161
Număr mediu salariați 0 1 3 3 2

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.