Activă MUNICIPIUL BUCUREŞTI

MNMA CONSULTING S.R.L.

CUI
44265352
Reg. Comerț
J2021008466407
Înregistrată
13.05.2021
Sediu social MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR SLT. POPA, NR.5, BL.15B, SC.1, ET.2, AP.11, cod poștal 5
17.23
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
6812
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 13.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
166.650 RON
▲ 85% vs 2024
Profit net
62.807 RON
▲ 278% vs 2024
Capitaluri proprii
63.307 RON
▲ 12% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k67 k100 k133 k167 k2021 · Cifră de afaceri: 22.325 RON2022 · Cifră de afaceri: 44.300 RON2023 · Cifră de afaceri: 66.500 RON2024 · Cifră de afaceri: 90.100 RON2025 · Cifră de afaceri: 166.650 RON2021 · Profit: 9.033 RON2022 · Profit: 21.414 RON2023 · Profit: 17.302 RON2024 · Profit: 16.618 RON2025 · Profit: 62.807 RON2021 · Datorii: 277 RON2022 · Datorii: 12.381 RON2023 · Datorii: 198 RON2024 · Datorii: 12.864 RON2025 · Datorii: 16.164 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MNMA CONSULTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 166.650 RON în 2025, cu un profit net de 62.807 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 166.650 90.100 66.500 44.300 22.325
Profit net 62.807 16.618 17.302 21.414 9.033
Capitaluri proprii 63.307 56.368 39.750 22.448 9.034
Active totale 79.471 69.232 39.948 34.829 9.311
Datorii totale 16.164 12.864 198 12.381 277
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

17.23
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 6812).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.