Activă Plătitor TVA IAŞI

ONE ZONE DELIVERY S.R.L.

CUI
44263939
Reg. Comerț
J2021001605225
Înregistrată
13.05.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. LACULUI, NR.3, BL.650, SC.B, ET.1, AP.3, cod poștal 700704
-35.51
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5320
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 13.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
123.610 RON
▼ 86% vs 2024
Profit net
6.246 RON
▼ 95% vs 2024
Capitaluri proprii
-171.795 RON
▲ 4% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0183 k365 k548 k730 k913 k2021 · Cifră de afaceri: 370.249 RON2022 · Cifră de afaceri: 840.019 RON2023 · Cifră de afaceri: 598.463 RON2024 · Cifră de afaceri: 912.878 RON2025 · Cifră de afaceri: 123.610 RON2021 · Profit: 191.570 RON2022 · Profit: 153.146 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 120.771 RON2025 · Profit: 6.246 RON2021 · Datorii: 29.504 RON2022 · Datorii: 26.871 RON2023 · Datorii: 101.510 RON2024 · Datorii: 221.293 RON2025 · Datorii: 200.000 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ONE ZONE DELIVERY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 123.610 RON în 2025, cu un profit net de 6.246 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 123.610 912.878 598.463 840.019 370.249
Profit net 6.246 120.771 0 153.146 191.570
Capitaluri proprii -171.795 -178.041 -71.012 153.266 191.670
Active totale 30.357 45.404 32.650 183.038 221.174
Datorii totale 200.000 221.293 101.510 26.871 29.504
Număr mediu salariați 1 2 2 6 5

Analiză de risc — insolvență

-35.51
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5320).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.