Activă Plătitor TVA ILFOV

FAMOUS WAFFLES VANS S.R.L.

CUI
44253668
Reg. Comerț
J2021002938236
Înregistrată
11.05.2021
Sediu social JUD. ILFOV, ORŞ. OTOPENI, STR. CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, NR.4I, BIROU 1
-0.42
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 11.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
1.915.243 RON
▼ 10% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-24.639 RON
▼ 138% vs 2024
Număr mediu angajați
10
▲ 11% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0423 k847 k1,3 mil1,7 mil2,1 mil2021 · Cifră de afaceri: 295.842 RON2022 · Cifră de afaceri: 1.087.841 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.994.487 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.116.701 RON2025 · Cifră de afaceri: 1.915.243 RON2021 · Profit: 121.644 RON2022 · Profit: 355.662 RON2023 · Profit: 387.489 RON2024 · Profit: 60.091 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 128.028 RON2022 · Datorii: 330.648 RON2023 · Datorii: 448.920 RON2024 · Datorii: 805.386 RON2025 · Datorii: 474.132 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

FAMOUS WAFFLES VANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 1.915.243 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 1.915.243 2.116.701 1.994.487 1.087.841 295.842
Profit net 0 60.091 387.489 355.662 121.644
Capitaluri proprii -24.639 65.469 389.256 356.862 122.644
Active totale 448.991 870.855 837.810 687.510 244.581
Datorii totale 474.132 805.386 448.920 330.648 128.028
Număr mediu salariați 10 9 10 4 1

Analiză de risc — insolvență

-0.42
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.