Activă BISTRIŢA-NĂSĂUD

JARDA TOP CONSTRUCTING S.R.L.

CUI
44247224
Reg. Comerț
J06/608/2021
Înregistrată
10.05.2021
Sediu social JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. SÂNGEORZ-BĂI, STR. VULTURILOR, NR.14A, cod poștal 425300
—
Risc de insolvență
Indisponibil

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Sîngeorz-Băi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 10.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
0 RON
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
11.635 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

059 k118 k177 k236 k295 k2021 · Cifră de afaceri: 225.000 RON2022 · Cifră de afaceri: 293.798 RON2023 · Cifră de afaceri: 294.835 RON2024 · Cifră de afaceri: 0 RON2025 · Cifră de afaceri: 0 RON2021 · Profit: 140.237 RON2022 · Profit: 189.440 RON2023 · Profit: 205.163 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 9.203 RON2022 · Datorii: 9.459 RON2023 · Datorii: 9.179 RON2024 · Datorii: 0 RON2025 · Datorii: 0 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

JARDA TOP CONSTRUCTING S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 0 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 0 0 294.835 293.798 225.000
Profit net 0 0 205.163 189.440 140.237
Capitaluri proprii 11.635 11.663 205.403 189.877 140.437
Active totale 11.635 11.663 214.582 199.336 149.640
Datorii totale 0 0 9.179 9.459 9.203
Număr mediu salariați 0 0 3 4 2

Analiză de risc — insolvență

—
Indisponibil

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.