Activă CĂLĂRAŞI

WITMAN SHOP S.R.L.

CUI
44231422
Reg. Comerț
J51/379/2021
Înregistrată
06.05.2021
Sediu social JUD. CĂLĂRAŞI, SAT CEACU COM. CUZA VODĂ, STR. CALEA CĂLĂRAŞILOR, NR.39, cod poștal 917047
1.63
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 06.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
326.558 RON
▲ 9% vs 2024
Profit net
891 RON
▲ 79% vs 2024
Capitaluri proprii
31.007 RON
▲ 3% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

065 k131 k196 k261 k327 k2021 · Cifră de afaceri: 138.280 RON2022 · Cifră de afaceri: 158.056 RON2023 · Cifră de afaceri: 216.121 RON2024 · Cifră de afaceri: 299.422 RON2025 · Cifră de afaceri: 326.558 RON2021 · Profit: 17.478 RON2022 · Profit: 15.355 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 499 RON2025 · Profit: 891 RON2021 · Datorii: 51.433 RON2022 · Datorii: 75.877 RON2023 · Datorii: 120.886 RON2024 · Datorii: 145.236 RON2025 · Datorii: 123.936 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

WITMAN SHOP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 326.558 RON în 2025, cu un profit net de 891 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 326.558 299.422 216.121 158.056 138.280
Profit net 891 499 0 15.355 17.478
Capitaluri proprii 31.007 30.116 29.616 32.853 17.498
Active totale 154.943 175.352 150.502 108.730 68.931
Datorii totale 123.936 145.236 120.886 75.877 51.433
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

1.63
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.