Activă MEHEDINŢI

PAULIAN IMPEX SRL

CUI
4422148
Reg. Comerț
J1993001240250
Înregistrată
03.08.1993
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT GORNENŢI COM. PODENI,
17.28
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Orşova
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4931
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 03.08.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
124.731 RON
▼ 22% vs 2024
Profit net
2.143 RON
▼ 94% vs 2024
Capitaluri proprii
100.628 RON
▲ 2% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k79 k118 k157 k197 k2021 · Cifră de afaceri: 171.285 RON2022 · Cifră de afaceri: 170.655 RON2023 · Cifră de afaceri: 196.622 RON2024 · Cifră de afaceri: 160.943 RON2025 · Cifră de afaceri: 124.731 RON2021 · Profit: 44.664 RON2022 · Profit: 38.027 RON2023 · Profit: 66.773 RON2024 · Profit: 38.133 RON2025 · Profit: 2.143 RON2021 · Datorii: 107.131 RON2022 · Datorii: 58.266 RON2023 · Datorii: 39.343 RON2024 · Datorii: 23.214 RON2025 · Datorii: 9.524 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PAULIAN IMPEX SRL a avut o cifră de afaceri de 124.731 RON în 2025, cu un profit net de 2.143 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 124.731 160.943 196.622 170.655 171.285
Profit net 2.143 38.133 66.773 38.027 44.664
Capitaluri proprii 100.628 98.485 60.352 -6.421 -44.448
Active totale 110.152 121.699 99.695 51.845 62.683
Datorii totale 9.524 23.214 39.343 58.266 107.131
Număr mediu salariați 1 1 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

17.28
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4931).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.