Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

NYLYTRANS S.R.L.

CUI
44218784
Reg. Comerț
J2021000246258
Înregistrată
04.05.2021
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT OBÂRŞIA DE CÂMP COM. OBÂRŞIA DE CÂMP, OBÎRŞIA DE CÎMP, NR.40, cod poștal 227325
2.13
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vânju Mare
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4941
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 04.05.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
243.338 RON
▼ 6% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
12.623 RON
▼ 45% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

064 k128 k192 k256 k321 k2021 · Cifră de afaceri: 186.086 RON2022 · Cifră de afaceri: 320.507 RON2023 · Cifră de afaceri: 95.279 RON2024 · Cifră de afaceri: 259.138 RON2025 · Cifră de afaceri: 243.338 RON2021 · Profit: 57.875 RON2022 · Profit: 84.294 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 7.940 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 67.359 RON2022 · Datorii: 102.787 RON2023 · Datorii: 69.873 RON2024 · Datorii: 91.538 RON2025 · Datorii: 34.656 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

NYLYTRANS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 243.338 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 243.338 259.138 95.279 320.507 186.086
Profit net 0 7.940 0 84.294 57.875
Capitaluri proprii 12.623 22.939 21.624 22.898 6.023
Active totale 47.279 114.477 91.497 125.685 73.382
Datorii totale 34.656 91.538 69.873 102.787 67.359
Număr mediu salariați 2 2 1 2 1

Analiză de risc — insolvență

2.13
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4941).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.