Activă Plătitor TVA BOTOŞANI

MARAFARM SRL

CUI
4421150
Reg. Comerț
J1993000799078
Înregistrată
03.08.1993
Sediu social JUD. BOTOŞANI, MUN. BOTOŞANI, STR. ION PILLAT, NR.9, cod poștal 710326
3.75
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Botoşani
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4773
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
33 ani (din 03.08.1993)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.202.250 RON
▲ 0% vs 2024
Profit net
112.230 RON
▲ 101% vs 2024
Capitaluri proprii
297.487 RON
▼ 33% vs 2024
Număr mediu angajați
5
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0440 k881 k1,3 mil1,8 mil2,2 mil2021 · Cifră de afaceri: 2.049.302 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.182.481 RON2023 · Cifră de afaceri: 2.158.913 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.191.451 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.202.250 RON2021 · Profit: 186.982 RON2022 · Profit: 210.181 RON2023 · Profit: 169.135 RON2024 · Profit: 55.782 RON2025 · Profit: 112.230 RON2021 · Datorii: 602.273 RON2022 · Datorii: 736.436 RON2023 · Datorii: 569.065 RON2024 · Datorii: 601.650 RON2025 · Datorii: 643.545 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MARAFARM SRL a avut o cifră de afaceri de 2.202.250 RON în 2025, cu un profit net de 112.230 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.202.250 2.191.451 2.158.913 2.182.481 2.049.302
Profit net 112.230 55.782 169.135 210.181 186.982
Capitaluri proprii 297.487 441.039 564.573 395.438 491.665
Active totale 941.032 1.042.689 1.133.638 1.131.874 1.093.938
Datorii totale 643.545 601.650 569.065 736.436 602.273
Număr mediu salariați 5 5 5 5 5

Analiză de risc — insolvență

3.75
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4773).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.