Activă Plătitor TVA TIMIŞ

DAVIDELY. INC S.R.L.

CUI
44197207
Reg. Comerț
J2021001791355
Înregistrată
27.04.2021
Sediu social JUD. TIMIŞ, SAT DUMBRĂVIŢA COM. DUMBRĂVIŢA, STR. BERLIN, NR.18, ÎNCĂPEREA 2
2.08
Risc de insolvență
Risc moderat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
1071
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 27.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.898.014 RON
▲ 8% vs 2024
Profit net
2.626 RON
▼ 30% vs 2024
Capitaluri proprii
246.913 RON
▲ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
19
▼ 5% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0580 k1,2 mil1,7 mil2,3 mil2,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 48.000 RON2023 · Cifră de afaceri: 1.240.090 RON2024 · Cifră de afaceri: 2.678.184 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.898.014 RON2021 · Profit: 2.153 RON2022 · Profit: 12.135 RON2023 · Profit: 226.053 RON2024 · Profit: 3.745 RON2025 · Profit: 2.626 RON2021 · Datorii: 990 RON2022 · Datorii: 39.676 RON2023 · Datorii: 163.468 RON2024 · Datorii: 292.553 RON2025 · Datorii: 684.582 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

DAVIDELY. INC S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.898.014 RON în 2025, cu un profit net de 2.626 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.898.014 2.678.184 1.240.090 48.000 0
Profit net 2.626 3.745 226.053 12.135 2.153
Capitaluri proprii 246.913 244.287 240.542 14.488 2.353
Active totale 918.910 525.442 401.993 54.164 3.343
Datorii totale 684.582 292.553 163.468 39.676 990
Număr mediu salariați 19 20 19 1 0

Analiză de risc — insolvență

2.08
Risc moderat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 1071).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.