Activă IAŞI

HAPPY ENERGY S.R.L.

CUI
44191620
Reg. Comerț
J2021001495222
Înregistrată
27.04.2021
Sediu social JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STD. MOARA DE VÂNT, NR.18, cod poștal 700377
-125.83
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 27.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
26.772 RON
▲ 115% vs 2024
Profit net
0 RON
Capitaluri proprii
-87.018 RON
▼ 156% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

060 k119 k179 k238 k298 k2021 · Cifră de afaceri: 131.922 RON2022 · Cifră de afaceri: 297.674 RON2023 · Cifră de afaceri: 191.935 RON2024 · Cifră de afaceri: 12.434 RON2025 · Cifră de afaceri: 26.772 RON2021 · Profit: 3.234 RON2022 · Profit: 74.966 RON2023 · Profit: 15.274 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.268 RON2022 · Datorii: 21.790 RON2023 · Datorii: 9.738 RON2024 · Datorii: 40.131 RON2025 · Datorii: 91.591 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

HAPPY ENERGY S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 26.772 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 26.772 12.434 191.935 297.674 131.922
Profit net 0 0 15.274 74.966 3.234
Capitaluri proprii -87.018 -34.053 15.674 78.400 3.434
Active totale 4.573 6.078 25.412 100.190 4.702
Datorii totale 91.591 40.131 9.738 21.790 1.268
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-125.83
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.