Activă Plătitor TVA MEHEDINŢI

PROEAT S.R.L.

CUI
44171843
Reg. Comerț
J2021000226256
Înregistrată
22.04.2021
Sediu social JUD. MEHEDINŢI, SAT BROŞTENI COM. BROŞTENI, BROŞTENI, NR.170, ET.PARTER, cod poștal 227075
7.20
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Strehaia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4711
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 22.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
6.939.308 RON
▲ 17% vs 2024
Profit net
650.998 RON
▲ 19% vs 2024
Capitaluri proprii
662.386 RON
▲ 20% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 29% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

01,4 mil2,8 mil4,2 mil5,6 mil6,9 mil2021 · Cifră de afaceri: 602.771 RON2022 · Cifră de afaceri: 2.593.979 RON2023 · Cifră de afaceri: 4.475.078 RON2024 · Cifră de afaceri: 5.950.610 RON2025 · Cifră de afaceri: 6.939.308 RON2021 · Profit: 55.341 RON2022 · Profit: 325.989 RON2023 · Profit: 466.963 RON2024 · Profit: 548.169 RON2025 · Profit: 650.998 RON2021 · Datorii: 58.365 RON2022 · Datorii: 162.583 RON2023 · Datorii: 185.724 RON2024 · Datorii: 748.002 RON2025 · Datorii: 1.003.087 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

PROEAT S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 6.939.308 RON în 2025, cu un profit net de 650.998 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 6.939.308 5.950.610 4.475.078 2.593.979 602.771
Profit net 650.998 548.169 466.963 325.989 55.341
Capitaluri proprii 662.386 551.388 573.219 326.229 55.541
Active totale 1.665.473 1.299.390 758.943 488.812 113.906
Datorii totale 1.003.087 748.002 185.724 162.583 58.365
Număr mediu salariați 9 7 5 4 3

Analiză de risc — insolvență

7.20
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4711).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.