Activă NEAMŢ

METALMARC NEAMȚ S.R.L.

CUI
44140880
Reg. Comerț
J27/503/2021
Înregistrată
19.04.2021
Sediu social JUD. NEAMŢ, ORŞ. TÂRGU NEAMŢ, BLD. ŞTEFAN CEL MARE, NR.45, BL.M4, SC.C, ET.2, AP.25, cod poștal 615200
-6.25
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească TÂRGU NEAMŢ
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
2511
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
43.886 RON
▼ 72% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-78.096 RON
▼ 377% vs 2024
Număr mediu angajați
2
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

033 k67 k100 k134 k167 k2021 · Cifră de afaceri: 47.350 RON2022 · Cifră de afaceri: 82.700 RON2023 · Cifră de afaceri: 131.887 RON2024 · Cifră de afaceri: 156.670 RON2025 · Cifră de afaceri: 43.886 RON2021 · Profit: 16 RON2022 · Profit: 8.195 RON2023 · Profit: 8.915 RON2024 · Profit: 10.876 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 10.172 RON2022 · Datorii: 23.785 RON2023 · Datorii: 35.529 RON2024 · Datorii: 67.785 RON2025 · Datorii: 167.096 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

METALMARC NEAMȚ S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 43.886 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 43.886 156.670 131.887 82.700 47.350
Profit net 0 10.876 8.915 8.195 16
Capitaluri proprii -78.096 28.202 17.326 8.411 216
Active totale 89.000 95.987 52.855 32.196 10.388
Datorii totale 167.096 67.785 35.529 23.785 10.172
Număr mediu salariați 2 2 2 3 2

Analiză de risc — insolvență

-6.25
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 2511).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.