Activă Plătitor TVA GALAŢI

IULDAVIR TOP S.R.L.

CUI
44138677
Reg. Comerț
J2021000678178
Înregistrată
19.04.2021
Sediu social JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. BRAVILOR, NR.47, cod poștal 800171
7.66
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8299
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 19.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
678.468 RON
▲ 12% vs 2024
Profit net
67.127 RON
▲ 10% vs 2024
Capitaluri proprii
191.152 RON
▼ 1% vs 2024
Număr mediu angajați
9
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0136 k271 k407 k543 k678 k2021 · Cifră de afaceri: 234.566 RON2022 · Cifră de afaceri: 477.182 RON2023 · Cifră de afaceri: 533.289 RON2024 · Cifră de afaceri: 603.527 RON2025 · Cifră de afaceri: 678.468 RON2021 · Profit: 76.189 RON2022 · Profit: 166.900 RON2023 · Profit: 102.660 RON2024 · Profit: 61.140 RON2025 · Profit: 67.127 RON2021 · Datorii: 22.271 RON2022 · Datorii: 51.764 RON2023 · Datorii: 171.244 RON2024 · Datorii: 136.163 RON2025 · Datorii: 126.354 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

IULDAVIR TOP S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 678.468 RON în 2025, cu un profit net de 67.127 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 678.468 603.527 533.289 477.182 234.566
Profit net 67.127 61.140 102.660 166.900 76.189
Capitaluri proprii 191.152 192.525 181.921 167.140 76.389
Active totale 323.687 334.869 359.346 218.904 98.660
Datorii totale 126.354 136.163 171.244 51.764 22.271
Număr mediu salariați 9 9 9 8 6

Analiză de risc — insolvență

7.66
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8299).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.