Activă GORJ

OARECARE S.R.L.

CUI
44130851
Reg. Comerț
J2021000482182
Înregistrată
16.04.2021
Sediu social JUD. GORJ, SAT BÂLTIŞOARA COM. RUNCU, STR. TRANDAFIRILOR, NR.58, CAMERA NR. 1, cod poștal 217392
13.51
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 16.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
7.390 RON
▼ 25% vs 2024
Profit net
2.496 RON
▲ 8% vs 2024
Capitaluri proprii
2.696 RON
▲ 7% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

013 k25 k38 k50 k63 k2021 · Cifră de afaceri: 1.600 RON2022 · Cifră de afaceri: 28.158 RON2023 · Cifră de afaceri: 62.806 RON2024 · Cifră de afaceri: 9.853 RON2025 · Cifră de afaceri: 7.390 RON2021 · Profit: 364 RON2022 · Profit: 1.492 RON2023 · Profit: 148 RON2024 · Profit: 2.311 RON2025 · Profit: 2.496 RON2021 · Datorii: 24.236 RON2022 · Datorii: 27.874 RON2023 · Datorii: 3.661 RON2024 · Datorii: 29.314 RON2025 · Datorii: 1.156 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

OARECARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 7.390 RON în 2025, cu un profit net de 2.496 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 7.390 9.853 62.806 28.158 1.600
Profit net 2.496 2.311 148 1.492 364
Capitaluri proprii 2.696 2.511 348 1.692 564
Active totale 3.852 31.825 64.751 122.879 284.913
Datorii totale 1.156 29.314 3.661 27.874 24.236
Număr mediu salariați 0 0 1 3 2

Analiză de risc — insolvență

13.51
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.