Activă VÂLCEA

CURSURI DE SCHI VOINEASA-TRANSALPINA S.R.L.

CUI
44117445
Reg. Comerț
J38/487/2021
Înregistrată
15.04.2021
Sediu social JUD. VÂLCEA, SAT VOINEŞIŢA COM. VOINEASA, STR. I. GH. DUCA, NR.91A, cod poștal 247752
3.47
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Lotrului
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
9329
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 15.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
140.755 RON
▼ 23% vs 2024
Profit net
15.504 RON
▼ 51% vs 2024
Capitaluri proprii
16.846 RON
▲ 1196% vs 2024
Număr mediu angajați
3
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k79 k118 k158 k197 k2021 · Cifră de afaceri: 72.082 RON2022 · Cifră de afaceri: 196.990 RON2023 · Cifră de afaceri: 136.053 RON2024 · Cifră de afaceri: 182.624 RON2025 · Cifră de afaceri: 140.755 RON2021 · Profit: 399 RON2022 · Profit: 49.688 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 31.836 RON2025 · Profit: 15.504 RON2021 · Datorii: 52.361 RON2022 · Datorii: 6.066 RON2023 · Datorii: 56.025 RON2024 · Datorii: 18.467 RON2025 · Datorii: 44.547 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CURSURI DE SCHI VOINEASA-TRANSALPINA S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 140.755 RON în 2025, cu un profit net de 15.504 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 140.755 182.624 136.053 196.990 72.082
Profit net 15.504 31.836 0 49.688 399
Capitaluri proprii 16.846 1.300 -30.537 50.387 699
Active totale 39.455 19.767 25.488 56.453 53.060
Datorii totale 44.547 18.467 56.025 6.066 52.361
Număr mediu salariați 3 3 3 6 20

Analiză de risc — insolvență

3.47
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 9329).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.