Activă CONSTANŢA

SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L.

CUI
44080842
Reg. Comerț
J2021001184137
Înregistrată
08.04.2021
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, ŞOS. MANGALIEI, NR.72, BL.A, SC.1, ET.PARTER, AP.2, cod poștal 900116
-0.34
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
8622
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
106.660 RON
▲ 19% vs 2024
Profit net
3.769 RON
Capitaluri proprii
-6.678 RON
▲ 36% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▼ 50% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

021 k43 k64 k85 k107 k2021 · Cifră de afaceri: 21.812 RON2022 · Cifră de afaceri: 60.560 RON2023 · Cifră de afaceri: 53.854 RON2024 · Cifră de afaceri: 89.840 RON2025 · Cifră de afaceri: 106.660 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 3.869 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 3.769 RON2021 · Datorii: 34.182 RON2022 · Datorii: 31.166 RON2023 · Datorii: 39.818 RON2024 · Datorii: 46.764 RON2025 · Datorii: 42.370 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

SANTA MARIA RECUPERARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 106.660 RON în 2025, cu un profit net de 3.769 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 106.660 89.840 53.854 60.560 21.812
Profit net 3.769 0 0 3.869 0
Capitaluri proprii -6.678 -10.447 -6.634 -2.965 -6.834
Active totale 35.692 36.317 33.184 28.201 27.348
Datorii totale 42.370 46.764 39.818 31.166 34.182
Număr mediu salariați 1 2 1 1 1

Analiză de risc — insolvență

-0.34
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 8622).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.