Activă Plătitor TVA ALBA

AN LIU S.R.L.

CUI
44073500
Reg. Comerț
J2021000582015
Înregistrată
08.04.2021
Sediu social JUD. ALBA, ORŞ. OCNA MUREŞ, STR. NICOLAE IORGA, BL.35, ET.4, AP.30, cod poștal 515700
-1.60
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Plătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Aiud
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4712
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 08.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
2.467.908 RON
▲ 26% vs 2024
Profit net
497 RON
Capitaluri proprii
-436.639 RON
▲ 0% vs 2024
Număr mediu angajați
19
▲ 27% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

0494 k987 k1,5 mil2,0 mil2,5 mil2021 · Cifră de afaceri: 343.137 RON2022 · Cifră de afaceri: 893.157 RON2023 · Cifră de afaceri: 994.582 RON2024 · Cifră de afaceri: 1.956.197 RON2025 · Cifră de afaceri: 2.467.908 RON2021 · Profit: 43.030 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 0 RON2025 · Profit: 497 RON2021 · Datorii: 488.027 RON2022 · Datorii: 1.078.161 RON2023 · Datorii: 1.512.131 RON2024 · Datorii: 1.773.236 RON2025 · Datorii: 2.455.107 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

AN LIU S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 2.467.908 RON în 2025, cu un profit net de 497 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 2.467.908 1.956.197 994.582 893.157 343.137
Profit net 497 0 0 0 43.030
Capitaluri proprii -436.639 -437.137 -362.111 -60.208 43.230
Active totale 2.018.468 1.336.099 1.150.020 1.017.953 531.257
Datorii totale 2.455.107 1.773.236 1.512.131 1.078.161 488.027
Număr mediu salariați 19 15 13 10 6

Analiză de risc — insolvență

-1.60
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4712).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.