Activă TELEORMAN

ELICAMGIPS S.R.L.

CUI
44066775
Reg. Comerț
J34/322/2022
Înregistrată
07.04.2021
Sediu social JUD. TELEORMAN, SAT MĂGURA CU LILIAC COM. DRĂGĂNEŞTI DE VEDE, STR. CIUREL, NR.3, cod poștal 147131
-4.32
Risc de insolvență
Risc ridicat

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Roşiori De Vede
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
4120
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 07.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
221.492 RON
▼ 20% vs 2024
Profit net
0 RON
▼ 100% vs 2024
Capitaluri proprii
-39.087 RON
▼ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

055 k111 k166 k222 k277 k2021 · Cifră de afaceri: 0 RON2022 · Cifră de afaceri: 17.214 RON2023 · Cifră de afaceri: 39.944 RON2024 · Cifră de afaceri: 277.441 RON2025 · Cifră de afaceri: 221.492 RON2021 · Profit: 0 RON2022 · Profit: 0 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 8.552 RON2025 · Profit: 0 RON2021 · Datorii: 1.000 RON2022 · Datorii: 34.266 RON2023 · Datorii: 163.863 RON2024 · Datorii: 161.689 RON2025 · Datorii: 104.397 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

ELICAMGIPS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 221.492 RON în 2025, cu un profit net de 0 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 221.492 277.441 39.944 17.214 0
Profit net 0 8.552 0 0 0
Capitaluri proprii -39.087 -29.624 -38.176 -6.604 -800
Active totale 65.310 132.065 125.687 27.662 200
Datorii totale 104.397 161.689 163.863 34.266 1.000
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

-4.32
Risc ridicat

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 4120).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.