Activă CONSTANŢA

MOLA ESTIVAL S.R.L.

CUI
44064170
Reg. Comerț
J2021001161132
Înregistrată
07.04.2021
Sediu social JUD. CONSTANŢA, MUN. MANGALIA, STR. GHEORGHE MARINESCU, NR.7, CAMERA NR. 1, ET.PARTER, cod poștal 905500
29.44
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mangalia
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
5520
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 07.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
43.734 RON
▼ 21% vs 2024
Profit net
15.192 RON
▲ 94% vs 2024
Capitaluri proprii
15.432 RON
▲ 32% vs 2024
Număr mediu angajați
0

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

-78610 k22 k33 k44 k55 k2021 · Cifră de afaceri: 44.282 RON2022 · Cifră de afaceri: 54.735 RON2023 · Cifră de afaceri: 52.071 RON2024 · Cifră de afaceri: 55.401 RON2025 · Cifră de afaceri: 43.734 RON2021 · Profit: 28.409 RON2022 · Profit: 15.208 RON2023 · Profit: 0 RON2024 · Profit: 7.849 RON2025 · Profit: 15.192 RON2021 · Datorii: 0 RON2022 · Datorii: 543 RON2023 · Datorii: 15.000 RON2024 · Datorii: -786 RON2025 · Datorii: 1.142 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

MOLA ESTIVAL S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 43.734 RON în 2025, cu un profit net de 15.192 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 43.734 55.401 52.071 54.735 44.282
Profit net 15.192 7.849 0 15.208 28.409
Capitaluri proprii 15.432 11.671 3.822 15.448 28.609
Active totale 16.574 10.885 18.822 15.991 28.609
Datorii totale 1.142 -786 15.000 543 0
Număr mediu salariați 0 0 0 0 0

Analiză de risc — insolvență

29.44
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 5520).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.