Activă BIHOR

CONTENT AWARE S.R.L.

CUI
44050655
Reg. Comerț
J05/923/2021
Înregistrată
05.04.2021
Sediu social JUD. BIHOR, MUN. ORADEA, STR. ALEXANDRU D. XENOPOL, NR.14, BL.PB5, SC.A, ET.4, AP.17, cod poștal 410229
31.22
Risc de insolvență
Risc scăzut

Informații fiscale

Statut firmă
Activă
Statut TVA
Neplătitor
TVA la încasare
Neînregistrată
Split TVA
Nu figurează

Date generale

Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Forma juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Activitate principală (CAEN)
7410
Forma de proprietate
PROPR.PRIVATA-CAPITAL PRIVAT AUTOHTON
Forma de organizare
PERSOANA JURIDICA
Vechime
5 ani (din 05.04.2021)

Date financiare 2025

Cifră de afaceri netă
138.050 RON
▼ 29% vs 2024
Profit net
68.096 RON
▼ 49% vs 2024
Capitaluri proprii
68.336 RON
▼ 49% vs 2024
Număr mediu angajați
1
▲ 0% vs 2024

Grafic evoluție companie

Evoluția cifrei de afaceri, a profitului și a datoriilor pe ultimii 5 ani de bilanț disponibili (RON).

039 k78 k117 k155 k194 k2021 · Cifră de afaceri: 10.500 RON2022 · Cifră de afaceri: 87.050 RON2023 · Cifră de afaceri: 165.250 RON2024 · Cifră de afaceri: 194.200 RON2025 · Cifră de afaceri: 138.050 RON2021 · Profit: 9.110 RON2022 · Profit: 81.387 RON2023 · Profit: 117.647 RON2024 · Profit: 133.129 RON2025 · Profit: 68.096 RON2021 · Datorii: 90 RON2022 · Datorii: 857 RON2023 · Datorii: 4.329 RON2024 · Datorii: 4.648 RON2025 · Datorii: 4.558 RON20212022202320242025
Cifră de afaceri Profit Datorii

Date financiare detaliate

CONTENT AWARE S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 138.050 RON în 2025, cu un profit net de 68.096 RON.

Indicator (RON) 20252024202320222021
Cifră de afaceri netă 138.050 194.200 165.250 87.050 10.500
Profit net 68.096 133.129 117.647 81.387 9.110
Capitaluri proprii 68.336 133.369 117.887 81.627 9.310
Active totale 72.894 138.017 122.216 82.484 9.400
Datorii totale 4.558 4.648 4.329 857 90
Număr mediu salariați 1 1 1 1 0

Analiză de risc — insolvență

31.22
Risc scăzut

Scorul estimează riscul de insolvență folosind formula Altman Z''-Score, calculată de Datero din bilanțul pe anul 2025. Scoruri peste 2,6 indică o situație financiară solidă; între 1,1 și 2,6 — zonă de incertitudine; sub 1,1 pot semnala dificultăți. Valoarea e estimativă și are caracter informativ.

Alte firme cu aceeași activitate principală (CAEN 7410).

Datele au caracter informativ și sunt preluate din surse oficiale (ANAF, Registrul Comerțului). Vor fi actualizate în timp real prin API.